2009 yılında kurulan SpeeDx, Londra ve ABD’de ofisleri ve Avrupa çapında distribütörleri bulunan Avustralya merkezli bir özel şirkettir.

SpeeDx, gelişmiş hasta yönetimi için kapsamlı bilgiler sunmak üzere basit tespitin ötesine geçen moleküler tanı çözümlerinde uzmanlaşmıştır. SpeeDx, bulaşıcı hastalık patojenlerinin, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonların (STI) ve antimikrobiyal direnç belirteçlerinin tespiti için CE-IVD kit portföyüne sahiptir.

SpeeDx “ResistancePlus” testleri, Direnç Güdümlü Tedaviye (RGT) olanak tanıyarak, klinisyenlere hastalarını tedavi ederken bilinçli klinik kararlar vermeleri noktasında yardımcı olur.

2009 yılında kurulan CellSafe, hücre kültürünü olumsuz etkileyen Mycoplasma’yı etkili bir şekilde tespit edebilen, ortadan kaldırabilen ve önleyebilen Mycoplasma Toplam Çözümlerine  sahip Güney Kore merkezli global bir biyo-girişim şirketidir.

En iyi teknolojiyi gerçekleştirmek için CellSafe birçok teknik zorluğun üstesinden gelmiştir. Asya’da türünün ilk örneği olan Mycoplasma qPCR tespit kitini ve Mycoplasma eliminasyon kitini geliştirmiş ve ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri ile Japonya dahil olmak üzere dünya çapında ihraç etmiştir.

CellSafe, her tür ürünü birinci sınıf bir kalite sistemine göre üretmek amacıyla GMP sınıfı  üretim tesisine sahiptir ve GMP sınıfı Taq DNA polimerazı içeren çeşitli tanı malzemeleri üretmekte olup bunları üniversitelere, hastanelere ve tanı şirketlerine tedarik etmektedir.